Old *M*'s things

1D PŘÍBĚH

25. listopadu 2012 v 20:07 | *M*
Já z toho prostě nemůžu...:DD Nevím jestli jste to už viděli ,ale vyplatí se dodívat až do konce! :D
1.

2.

Summer Love♥

25. listopadu 2012 v 17:01 | *M*
Nejlepší Niall, vůbec jsem ho nepoznala! Podle mě patří tato písnička k nejlepším z alba Take Me Home, vydáno 8. listopadu 2012.. Líbí?

I´m again here

25. listopadu 2012 v 14:53 | *M*

Ahojky, už jsem tady dlouho nebyla kvůli notebooku, pořád se mi sekal a tak musel jít do opravny ale už je zase doma v teplíčku ….:) Pokusím se pokračovat se svým příběhem (never alone) ale hlavně jsem vytvořila novou soutěž podobnou bleskovce, s názvem competition 1D best songs. Bude se týkat songů od 1D.:)

Myslím si, že už to trochu přehánějí!!!! :D

Letecký den

31. října 2012 v 15:09 | *M*
Tato příhoda se mi doopravdy stala a napsala jsem ji dnes za úkol do zítřejšího slohu. Jestli máte nějaký nápad pro vylepšení, pište prosím do komentářů, moc byste mi tím pomohli.

Naše teta chová křečky. Pro samičku Bobinu, bylo září výjimečným měsícem. Narodila se jí poprvé mláďata. Bylo jich požehnaně. Teta netušila, co s nimi bude dělat a tak jsem jí pomohla uprosit mamku, abych si jedno mohla nechat. Když maminka uviděla tu bohatou nadílku, slitovala se a svolila. Musela jsem však slíbit, že se o něj budu dobře starat. Vybrala jsem si černého s bílýma ušima a čumáčkem. V obchodě jsme koupily zrní, napáječku na vodu, podestýlku a nakonec dřevěný domeček. Doma mamka vytáhla hračky z plastového boxu a do něj připravila nakoupené věci. Křečkovi se v novém pelíšku moc líbilo. "Jak se bude jmenovat?" zeptala se mě mamka. Po usilovném přemýšlení jsem se mu rozhodla říkat Bonny. Ve dne byl křeček klidný a ospalý. K večeru však začal řádit a běhat jako sprinter. To však nikdo netušil, že také umí létat. Přihodilo se to tak, že jsem ho vytáhla z pelíšku, hrála jsem si s ním a z legrace ho posadila své sestře hlavu. Ta však nic netušila, polekala se, prudce mávla rukou a křeček už tam najednou neseděl. Chudáček letěl vzduchem, zastavil se o zeď a sjel po ní až za pohovku. "Kde je?!" vykřikla mamka. Zbledla jsem, stála jako socha s vytřeštěnýma očima a prázdnýma rukama. Nezmohla jsem se ani na slovo. Mamka vyskočila z křesla a podívala se za gauč. Bonny visel za nožičky, mezi pohovkou a zdí, nehnul ani brvou, nejspíš byl v šoku. Maminka ho vytáhla, a když zjistila, že je v pořádku, začala se smát a řekla: "vypadal jako Spiderman." Smáli jsme se všichni a dodnes na tuto příhodu vzpomínáme.Smějící se

Bravo

24. října 2012 v 18:34 | *M*
One Direction opět na titulní straně Brava . Koupíte si? Já určitě!!! ♥

Niall Horan

19. října 2012 v 21:19 | *M*
Niall je s kytarou tak roztomilý ♥… A na jaký hudební nástroj hrajete vy?

Never alone 2.díl, 1.část

17. října 2012 v 20:45 | *M*
Title: Never Alone
Autor: *M*
Part: 2. (1.část)

Never alone 1.díl, 2.část

15. října 2012 v 21:35 | *M*
Title: Never Alone
Autor: *M*
Part: 1. díl (2. část 1.dílu)

Never alone 1.díl, 1.část

14. října 2012 v 20:05 | *M*
Title: Never alone
Autor: *M*
Part: Never alone 1.díl, 1.část

Never alone info

14. října 2012 v 19:35 | *M*
Title: Never alone
Autor: *M*
Info

Nejlepší barva hlasu

14. října 2012 v 14:27 | *M*
Podle mě má nejlepší barvu hlasu Harry a Niall, Aq má však jiný názor, který zní jasně Louis. Tak je to na vás! (Hlasujte v anketě)
Vítěz bude hlavní postava nové série povídek.

Liam Payne

14. října 2012 v 11:48 | *M*

Jaký účes Liamovi sluší nejvíc?

*M* and Aq admins

14. října 2012 v 11:03 | *M*
Jmenuji se Marťa a bude se představovat jako *M*. Popsala bych se jako milovnice hudby. Hraju na Keyboard, flétnu a snažím se na kytaru. Sleduji seriál The Vampire Diaries, ale mým největším koníčkem je vše co se týká 1D ♥. Tento blog se mnou sdílí má kamarádka Adél s přezdívkou Aq. Má podobné zájmy jako já, ale co jí doopravdy baví je psaní povídek o 1D. Doufáme, že se tento blog ujme.
 
 

Reklama